Do Tychów przyjedzie Mikołaj

W niedzielę 3 grudnia na placu Baczyńskiego odbędą się Miejskie Mikołajki. W programie: świąteczne warsztaty plastyczne, spektakl, parada rowerowa i oczywiście spotkanie z Mikołajem i jego pomocnikami.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 spektaklem z animacjami „Bajka o Kolorach w poszukiwaniu Mikołaja” w Pasażu Kultury Andromeda. O godzinie 16:00 będzie można wziąć udział w świątecznych warsztatach plastycznych: tworzeniu bombek choinkowych, kartek świątecznych oraz innych ozdób – także w Pasażu Kultury Andromeda.

Spotkanie z Mikołajem zaplanowano na godzinę 17.30 – na placu Baczyńskiego będzie można m.in. zrobić sobie wspólne zdjęcie z nim i jego pomocnikami. Godzinę później, o 18:30 na lacu pojawią się elfy i szczudlarze w programie interaktywnym „Elfy u Mikołaja”.

W międzyczasie (od 15.00) z ryneczku na osiedlu „Karolina” na plac Baczyńskiego wyruszy Parada Rowerowych Mikołajów, a przez cały czas trwania imprezy (od 15.00 do 19.00) w Pasażu Kultury Andromeda będzie odbywał się kiermasz świąteczny z wyrobami stworzonymi przez podopiecznych tyskich NGO.
Oprócz tego będzie czekało nas wiele innych atrakcji: DJ, kolejka szynowa, karuzela łańcuchowa oraz fotobudka z możliwością zrobienia darmowego, pamiątkowego zdjęcia.